O mně

Můj příběh začal velmi prostě… každému z nás v určité etapě života najednou nestačí jen chodit do práce, starat se o děti, jezdit na dovolenou… najednou hledáme „něco“ co nám přinese vnitřní spokojenost, hluboký klid a spojení se svým JÁ… začínáme meditovat, cvičit jógu, chodit do lesa…

Hledala jsem odpovědi na své otázky, co se svým životem dál…někde v hloubi duše jsem věděla, že odpovědi nenajdu venku, ale jen uvnitř sebe.

Našla jsem si pro sebe Mohendžodáro – prastarou techniku práce s tělem a duší. Začala jsem chodit do taneční školy Lucie Kupcové „Loona dance academy“. A tato škola mě naučila, že vše co hledáme, nenalezneme venku, ale nalezneme uvnitř sebe. Že vše, co čekáme od druhých, nalezneme jedině tak, že změníme sami sebe a tím jak se měníme my, tak se mění svět kolem nás.

Zjistila jsem, že v tanci se dokáži nejlépe spojit se svým tělem, vědět co cítím, vypotit ze sebe všechny své strachy, zlost, lítost, odpustit těm, co mi ublížili a objevit co ve mně dřímalo.

Docházelo mi, že v tanci můžeme propojit své tělo s duší, když se nesoustředíme na naučené kroky nebo na to, jak při tanci vypadáme. Pouze splyneme s rytmem a začneme poslouchat své tělo, nalezneme svůj přirozený rytmus…

Začal vznikat Body Vibe Dance.

Dobrá hudba již obsahuje emoce, které do nich vložili skladatelé a interpreti a dokáže je při poslechu vyvolat. Když necháme své tělo pohybovat v rytmu hudby, oprostíme se od myšlenek, můžeme nahlédnout do svého nitra.

Každý z nás je jedinečný a pro každého z nás znamená pravda něco jiného a proto si musíme najít svůj směr uvnitř sebe.

Body Vibe Dance Vám umožní vracet se pro odpovědi kdykoliv budete potřebovat.

NAŠE TĚLO SI ZASLOUŽÍ PÉČI, LÁSKU A POZORNOST.